Dziś jest niedziela, 25.02.2024, imieniny Cezarego, Wiktora
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Udział w XV Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów

Udział w XV Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów

Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Malanow

   8 listopada 2023 r. uczniowie klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Dziadowicach wzięli udział w Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów. Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Malanów Ireneusza Augustyniaka.

   Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Dominik Ćwikliński, Amelia Durkiewicz i Dorota Szczap. Uczniowie ci odpowiadali na pytania, które dotyczyły historii gminy, sportu,  przyrody, inwestycji, życia kulturalnego i społecznego. Pozostali uczniowie w składzie; Małgorzata Hynas, Oliwia Czekalak i Jan Włodarczyk także mieli do wykonania dwa zadania.  Pierwsze  zadanie to zareklamowanie naszej gminy, a następne to przedstawienie pomysłów, które można zrealizować w swojej miejscowości, mając do dyspozycji 15 tys. złotych.

   Drużyna  wypadła bardzo dobrze i zajęła II miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz drobne upominki.

Ewa Pękacz


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności