Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym „Zapobiegamy Pożarom”

Z radością informujemy, że dwoje uczniów Szkoły Podstawowej w Dziadowicach wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Zapobiegamy pożarom''. Tegoroczne hasło konkursu brzmiało: ,,OSP – strażacy w służbie drugiemu człowiekowi, nie tylko w czasie pożaru“. W etapie gminnym uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsca! Uczeń klasy II - Mateusz Mielcarek - zdobył I miejsce w kategorii klas I-IV, natomiast uczennica klasy VII - Maria Adamczyk - zajęła I miejsce w kategorii klas V-VIII. Celem konkursu było utrwalenie zasad bezpieczeństwa, edukacja dzieci i młodzieży w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. Serdecznie gratulujemy Mateuszowi i Marysi wspaniałego osiągnięcia oraz życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie tak pięknie reprezentują naszą szkołę.
A. Bończyk
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Tydzień Dbania o Dobre Relacje
-

Szkolny poligon w Miłaczewku. Jak uczniowie z Dziadowic połączyli naukę celności z orientacją w terenie
-

Warsztaty „Rok Dziecięcej Kreatywności” – lato pełne radości i twórczej zabawy
-

Kaszubskie klimaty
-

Spotkanie z pracownikiem ZUOK „Orli Staw”
-

Lekcje o bezpieczeństwie i emocjach.
-

Uczennice SP w Dziadowicach najlepsze w Polsce
-

Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 maja
-

Wielki sukces Antoniego Wszędybyła!
-

e-Lekcja z Sędzią – „Przemoc rówieśnicza w szkole i poza szkołą. Aspekty prawne"
-

XXII Powiatowy Konkurs Przedszkolaków „Śpiewam i maluję”
-

Z wizytą w Sun Garden
-
DZIEŃ OTWARTY - ORLI STAW
-

Puchar Tymbarku
-

Wycieczka do Stajni Rudej Wiedźmy
