Dziś jest poniedziałek, 15.04.2024, imieniny Anastazji, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Podsumowanie Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

Podsumowanie Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

wspolne zdjecie nagrodzonych uczniow z Pania Dyrektor E.Stefaniak i p.dyrektor A.Macijejew

  Nasza szkoła kolejny rok realizuje program kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, którego celem jest rozwijanie postaw prozdrowotnych i promowanie atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży aktywności prospołecznych, które są alternatywą wobec wielu zachowań ryzykownych, takich jak: sięganie po alkohol, narkotyki czy stosowanie przemocy. Ważnym elementem tych działań są konkursy profilaktyczne. Chętni uczniowie w ubiegłym roku szkolnym prezentowali swoje talenty w pracy plastyczno-literackiej i wzięli udział w konkursie „Rosnę zdrowo”. Wyróżnienie od organizatora w konkursie ogólnopolskim otrzymali: Nadia Wszędybył i Jan Włodarczyk. Dzięki życzliwości Pani Pełnomocnik Wójta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Pani Alicji Maciejewskiej prace konkursowe uczniów z naszej szkoły zostały również nagrodzone przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malanowie. Uczniowie nagrodzeni przez Panią Alicję Maciejewską to: Nadia Wszędybył, Maria Warmińska i Jan Włodarczyk.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dziękujemy za docenienie zaangażowania uczniów. 

                                                                                                 Paulina Jóźwiak 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności