Dziś jest poniedziałek, 15.04.2024, imieniny Anastazji, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Jasełka "Cud w Dziadowicach"

Jasełka "Cud w Dziadowicach"

Jaselka 6

  Tradycyjnie w Szkole Podstawowej w Dziadowicach, w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia dokładnie 22 grudnia 2023r. uczniowie przedstawili jasełka bożonarodzeniowe. W tym roku pod tytułem ,,Cud w Dziadowicach”. Przedstawienie nawiązywało do relacji między ludźmi w oczekiwaniu na narodzenie Dzieciątka Jezus. Uroku dodały kolędy i pastorałki, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy niezwykłą atmosferę zbliżających się świąt. Występ wywarł duże wrażenie i poruszenie, a młodzi artyści otrzymali ogromne owacje. Uroczyste spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Pan Ireneusz Augustyniak Wójt Gminy Malanów, ks. proboszcz Stanisław Płaszczyk, Pani Bożena Kołek sołtys wsi Dziadowice Folwark, Pan Mirosław Krawczyk sołtys wsi Dziadowice, Pan Łukasz Włodarczyk Radny Gminy Malanów oraz Rada Rodziców przy naszej szkole. Po części artystycznej Dyrektor szkoły – P. Emilia Stefaniak oraz goście pochwalili występ młodych artystów oraz złożyli wszystkim obecnym życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Miłym akcentem dla młodych aktorów oraz pozostałych uczniów naszej szkoły były słodkie upominki, które podarowali zaproszeni goście.

Przedstawienie jasełkowe przygotowały nauczycielki: Hanna Walczak i Katarzyna Tomczyk. 

                                                                                                      Hanna Walczak 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności