Dziś jest wtorek, 18.06.2024, imieniny Elżbiety, Marka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Gminny Etap Turnieju „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

Gminny Etap Turnieju „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

Gminny Etap Turnieju „Bezpieczenstwo w ruchu drogowym” 4

   21.04.2023 r. Szkoła Podstawowa w Dziadowicach była organizatorem Gminnego Etapu Turnieju „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Do rywalizacji przystąpili uczniowie trzech szkół podstawowych z gminy Malanów. Każdą szkołę reprezentowały dwie grupy uczniów: czteroosobowa drużyna klas IV-V i trzyosobowa drużyna klas VI-VIII. 

   Zwycięzcami konkursu grupy I okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dziadowicach w składzie: Nadia Wszędybył, Nadia Pietrzak, Kacper Iglikowski, Bartosz Czekalak. Z grupy II uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dziadowicach w składzie : Amelia Durkiewicz, Hubert Wasik,  Dominik Ćwikliński.   

   Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki w następnym, powiatowym etapie konkursu, który odbędzie się 5 maja 2023 r. w SP w Przykonie.

   Dziękujemy bardzo Wójtowi Gminy Malanów, Bankowi Spółdzielczemu w Malanowie, CKiBP w Malanowie oraz Stowarzyszeniu „Nadzieja” za ufundowanie prezentów dla uczestników konkursu.

                                                                  Jacek Stasińczuk

 

 

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności