Dziś jest piątek, 19.07.2024, imieniny Alfreda, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Dzień Dziecka pełen radości

Dzień Dziecka pełen radości

20240529_093417

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze dzieci. W tym dniu powinny być one szczególnie uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Wszystkim zależy na tym, aby dzień ten był pełen atrakcji i wielu niezapomnianych wrażeń.

W środę 29 czerwca już od rana w Szkole Podstawowej w Dziadowicach panowała radosna atmosfera, a na uczniów czekało wiele niespodzianek. Poszczególne grupy mogły wziąć udział w warsztatach gry na instrumentach perkusyjnych przygotowanych przez Mini Akademię Perkusyjną Conga Music oraz warsztatach z pierwszej pomocy przygotowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną. Mieli też okazję podziwiać występy akrobatyczne swoich kolegów i koleżanek pod okiem instruktorów ze szkoły akrobatyki Dominika Karbowskiego. Wiele radości dostarczył dzieciom dmuchany zamek i zjeżdżalnia przygotowana przez państwa Koralewskich. By zregenerować siły po dobrej zabawie Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek w postaci pączka i soku, jednak największa kolejka ustawiła się do fontanny z czekoladą, gdzie czekały na dzieci owocowe szaszłyki.

Dzień ten dostarczył mnóstwa wspaniałych, niezapomnianych przeżyć i chwil pełnych radości, szaleństwa i nieskrępowanej zabawy. 

                                                                                                           Anna Węs 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności