Dziś jest poniedziałek, 15.04.2024, imieniny Anastazji, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Dzień Babci i Dziadka w SP w Dziadowicach

Dzień Babci i Dziadka w SP w Dziadowicach

Dzien Babci i Dziadka 3

 Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie.   Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

 W tym roku  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole odbyła się 18 stycznia. Goście licznie przybyli w mury naszej placówki, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Uroczystość obecnością uświetnili także:  wójt Gminy Malanów pan Ireneusz Augustyniak , pan Krzysztof Aleksanderek, dzielnicowy Gminy Malanów oraz liczna grupa babć i dziadków.

Dyrektor szkoły pani Emilia Stefaniak i zaproszeni goście życzyli Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha. Ponadto pan dzielnicowy przekazał wszystkim przybyłym ważne informacje dotyczące zagrożeń czyhających na ich bezpieczeństwo.

W  udekorowanej sali gimnastycznej, uczniowie ze starszych klas  zaprezentowali jasełka, natomiast dzieci z oddziałów O - III prezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.   

W drugiej części uroczystości Seniorzy otrzymali laurki i portrety Dziadków  wykonane samodzielnie przez ich pociechy. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez  rodziców podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości...    Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie poczęstunku. 

                                                                                                   Iwona Krajewska  

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności