Dziś jest piątek, 19.07.2024, imieniny Alfreda, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Choinka Noworoczna 2015

Choinka Noworoczna 2015

SAM_1374

 

 

17.01.2015 r. uczniowie SP w Dziadowicach bawili się na Choince Noworocznej, która odbyła się w Świetlicy Wiejskiej w Dziadowicach. Bardzo licznie zgromadzeni widzowie obejrzeli występy swoich pociech. Były to: jasełka, tańce, śpiewy kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas 0 – VI. Młodych artystów przygotowały panie: Hanna Walczak, Małgorzata Karolak i Zofia Kryszczyńska. 

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Renata Bińkowska, która złożyła wszystkim obecnym życzenia i zaprosiła do wspólnej zabawy, którą prowadził zespół „Batos”.

W czasie trwania zabawy rodzice mogli poczęstować się kawą, herbatą oraz ciastem domowego wypieku. Około 17.30 na salę przybył długo oczekiwany Mikołaj, w rolę którego wcielił się już po raz kolejny jeden z rodziców – pan Krzysztof Dymarczyk, który ze swojego zadania wywiązał się jak zwykle znakomicie. Zatańczył wspólny taniec z dziećmi, wręczył paczki ze słodyczami wesoło przy tym rozmawiając i żartując.

O 19.00 zabawa dla dzieci się skończyła, by od 20.00 mogli bawić się rodzice.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, rodzicom dzieci z klasy VI i oddziału przedszkolnego za przygotowanie tegorocznej zabawy choinkowej.

                                                                                                  Ewa Pękacz

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności