Dziś jest czwartek, 08.12.2022, imieniny Marii, Wirginii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

Zakonczenie roku szkolnego 2 (1)

Upragniony przez większość uczniów naszej szkoły dzień zakończenia roku szkolnego 2021/2022 wypadł w tym roku 24 czerwca.

Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kaplicy w Dziadowicach o godzinie 9:15. Następnie uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice zgromadzili się w szkole na uroczystej akademii o godzinie 10.00. Ceremonię uświetniła obecność pani Katarzyny Gorgolewskiej-Erkiet – Kierownik Centrum Usług Wspólnych, reprezentującej Wójta Gminy Malanów. Spotkanie rozpoczęło się od występu uczniów z klasy 8, którzy przekazali wyrazy wdzięczności i uznania nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie głos zabrali uczniowie klasy siódmej, którzy pożegnali swoich starszych kolegów. Występy uczniów zostały przygotowane przez panie: Agnieszkę Stawicką i Marzenę Osińską.

Następnie odbyło się wręczenie świadectw i nagród ósmoklasistom i nagród uczniom z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu z pozostałych klas. Piękne książki i świadectwa z wyróżnieniem wręczyła pani dyrektor i wychowawcy klas. Podczas uroczystości przyznano, jak co roku, statuetkę prymusa, którą otrzymuje uczeń z najwyższą średnią ocen. W tym roku szkolnym zdobyła ją Nadia Bukowiecka, uczennica klasy ósmej, ze średnią 5.46. Po wręczeniu nagród pani dyrektor podsumowała mijający rok szkolny i złożyła wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia pięknych i bezpiecznych wakacji. Następnie zabrała głos pani Katarzyna Gorgolewska-Erkiet, która pogratulowała uczniom i nauczycielom sukcesów i również życzyła wszystkim udanego odpoczynku.

W imieniu rodziców głos zabrała również pani Maria Doktór, która podziękowała nauczycielom za trud włożony w wychowanie i kształcenie tegorocznych absolwentów. Zwróciła się też z cennymi wskazówkami na przyszłość do uczniów i rodziców klasy VIII obecnych na uroczystości.

Po zakończeniu akademii uczniowie rozeszli się do klas, by z rąk wychowawców otrzymać świadectwa. 

                                                                                    Agnieszka Stawicka

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności