Dziś jest poniedziałek, 08.08.2022, imieniny Cyriaka, Emiliana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

  25 czerwca 2021 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Dziadowicach. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią uroczystość ta miała inny charakter. Uczniowie oddziału przedszkolnego  i klas I-III spotkali się w szkole o godz. 8:00, natomiast uczniowie klas IV-VIII o godz. 10:00.

  Prowadząca akademię uczennica klasy VIII - Wiktoria Tołoczko powitała nauczycieli, uczniów, rodziców, a szczególnie absolwentów naszej szkoły, którzy w krótkiej części artystycznej podziękowali za wszystko swoim nauczycielom, rodzicom oraz młodszym kolegom i koleżankom. Również klasa VII pożegnała absolwentów zapewniając, że godnie ich zastąpią. Na pamiątkę wręczyli kosz z maskotkami.

  W dalszej części odbyło się wręczenie statuetek "Prymus Roku", które w tym roku przypadły dwóm uczennicom klasy VIII - Oliwii Chrzuszcz i Wiktorii Tołoczko. Wręczone zostały też nagrody i świadectwa z paskiem uczniom z pozostałych klas.

  W imieniu rodziców głos zabrała pani Maria Doktór, która podziękowała nauczycielom za trud włożony w wychowanie i kształcenie tegorocznych absolwentów. Zwróciła się też z cennymi wskazówkami na przyszłość do uczniów i rodziców klasy VIII obecnych na uroczystości.  

  Przed rozejściem się do klas na spotkanie z wychowawcami  pani dyrektor  Renata Bińkowska w ciepłych słowach zwróciła się do tegorocznych absolwentów, a następnie wszystkim życzyła bezpiecznych i radosnych wakacji.

                                                                                                                             Lilla Herbich

GALERIA ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności