Dziś jest sobota, 28.01.2023, imieniny Walerego, Radomira
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » TYDZIEŃ DBANIA O RELACJE II

TYDZIEŃ DBANIA O RELACJE II

Tydzien dobrych relacji

W dniach od 30 maja do 3 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole kolejny Tydzień Dbania o Relacje. W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Celem akcji była integracja całej społeczności szkolnej, budowanie    pozytywnych wzajemnych relacji.

W poniedziałek przerwy umilała nam ulubiona muzyka, a co za tym idzie wspólne śpiewy, tańce. We wtorek królował dzień kolorów. Tego dnia uczniowie każdej klasy oraz    przedszkolaki założyli ubrania, gadżety, w wylosowanym wcześniej kolorze. Środa była wyjątkowym dniem, ponieważ obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia wspólnie bawiliśmy się, uczestniczyliśmy w różnych konkurencjach sportowych. Z kolei czwartek był dniem legalnego nieprzygotowania, a więc był to dzień wolny od odpytywania ustnego, kartkówek, prac domowych. Piątek był dniem życzliwości i dobrych życzeń.  Wzajemnie          obdarowywaliśmy się miłymi życzeniami, co z całą pewnością przyczyniło się do fajnych nastrojów w ciągu dnia.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w akcję. Z całą pewnością można powiedzieć, że był to udany tydzień.

                                                                                                   Karolina Niespodziańska


Pozostałe aktualności