Dziś jest wtorek, 03.08.2021, imieniny Lidii, Augusta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » DZIEŃ SPORTU W DZIADOWICACH

DZIEŃ SPORTU W DZIADOWICACH

20210615_114646
 W dniu 1 czerwca w Szkole Podstawowej w Dziadowicach w ramach Dnia Sportu odbył się Turniej Piłki Nożnej klas IV-VIII, w którym wzięły udział 4 drużyny.
Rozegrano następujące mecze:
Chelsea – Barcelona 1 : 0 [gol: O.Kołodziejek]
Bayern – Borussia 2 : 1 [gole: A.Włodarczyk, K.Idziak (Bayern); F.Włodarczyk (Borussia)]
Chelsea – Borussia 3 : 0 [gole: O.Kołodziejek (2), J.Nowicka]
Bayern – Barcelona 1 : 0 [gol: A.Włodarczyk]
Barcelona – Borussia 1 : 0 [gol: A.Tołoczko]
Bayern – Chelsea 2 : 1 [gole: A.Włodarczyk, K.Idziak (Bayern); O.Kołodziejek (Chelsea)]
Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. BAYERN 9 pkt.; bramki: 5 – 2
(skład: Alan Włodarczyk, Karol Idziak, Karina Kowalczyk, Jan Włodarczyk)
2. CHELSEA 6 pkt.; bramki: 5 – 2
(skład: Eryk Stelmach, Oskar Kołodziejek, Julia Nowicka, Brajan Kaczkowski)
3. BARCELONA 3 pkt.; bramki: 1 – 2
(skład: Adam Tołoczko, Adrian Bukowiecki, Wiktoria Tołoczko, Szymon Szymański)
4. BORUSSIA 0 pkt.; bramki: 1 – 6
(Bartosz Wiśniarek, Filip Włodarczyk, Sandra Toborek, Wiktoria Włodarczyk)
Wyróżnione piłkarki i wyróżnieni piłkarze turnieju:
Król Strzelców: Oskar KOŁODZIEJEK (Chelsea) – 3 gole
Król Asyst: Karol IDZIAK (Bayern) – 2 asysty
Najlepszy Piłkarz: Alan WŁODARCZYK (Bayern)
Najlepsza Piłkarka: Julia NOWICKA (Chelsea)
Najlepszy Bramkarz: Szymon SZYMAŃSKI (Barcelona)
Najlepsza Obrończyni: Karina KOWALCZYK (Bayern) i Wiktoria TOŁOCZKO (Barcelona)
Najmłodsza Piłkarka: Wiktoria WŁODARCZYK (Borussia)
 
   W szkole został przeprowadzony Wielobój Lekkoatletyczny „Wiosna 2021” w kategorii dziewcząt i chłopców, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie klas IV-VIII.
Kategoria dziewcząt:
1. Julia WIELGOCKA kl. VIII 210 pkt.
2. Julia NOWICKA kl. VII 102 pkt.
3. Karina KOWALCZYK kl. VII 101 pkt.
4. Justyna KAŁUŻNA kl. VIII 94 pkt.
5. Klaudia IGNASIAK kl. VIII 86 pkt.
Kategoria chłopców:
1. Andrzej PURCEL kl. VII  120 pkt.
2. Adrian BUKOWIECKI kl. VI  115 pkt.
3. Emre IBRYAM kl. VIII  110 pkt.
4. Karol IDZIAK kl. VI  89 pkt.
5. Alan WŁODARCZYK kl. VI  81 pkt.
 
                                                        Zawody zorganizował i sędziował:
                                                                 Zbigniew KAROLAK

Pozostałe aktualności