Dziś jest poniedziałek, 27.03.2023, imieniny Ernesta, Lidii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Dyktanda.pl na Święto Niepodległości

Dyktanda.pl na Święto Niepodległości

logo+zarys+historia realna

 W dniach 11-13 listopada 2022 r. odbędzie się charytatywne dyktando (w 100% przez internet) z okazji Święta Niepodległości.  Jest to wydarzenie cyklicznie organizowane przez portal www.dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już trzecia edycja. Dyktando co roku gromadzi tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o jak najlepszy wynik. Może w nim wziąć udział każdy - dorośli, młodzież i dzieci. 

Środki zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane Fundacji Zarys, która wysyła pomoc medyczną do Ukrainy. Do tej pory fundacja wysłała już 8 tirów z pomocą o łącznej wartości 2,6 mln zł. W ramach dyktanda gromadzimy środki na kolejnego tira.

Aby dołączyć do dyktanda wystarczy zarejestrować lub zalogować się w serwisie Dyktanda.pl i kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

http://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1

Organizatorem wydarzenia jest portal edukacyjny www.dyktanda.pl, natomiast treść dyktanda przygotowana została tradycyjnie, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronem medialnym wydarzenia jest kanał Historia Realna.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

                                                                                                         Lilla Herbich


Pozostałe aktualności