Dziś jest środa, 07.06.2023, imieniny Roberta, Wiesława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Choinka Noworoczna

Choinka Noworoczna

Choinka Noworoczna 3

12 stycznia 2023 roku odbyła się w Szkole Podstawowej w Dziadowicach Choinka Noworoczna dla uczniów klas 0 – VIII. Nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni z faktu, że zabawa ta odbyła się w nowej sali gimnastycznej, która została w tym roku oddana do użytku. Zabawa rozpoczęła się o godz. 16:00 i trwała do godz. 19:00. W przerwie między tańcami uczniowie klasy V i VI zaprezentowali tańce przygotowane pod kierunkiem pani Marzeny Osińskiej. Również chętni uczniowie mogli zaśpiewać wybraną przez siebie piosenkę. Rada Rodziców przygotowała bogate paczki ze słodyczami, z których bardzo cieszyli się wszyscy obdarowani uczniowie naszej szkoły. Był też przygotowany poczęstunek w postaci pysznych ciast dla uczniów obecnych na zabawie. Bezinteresowną  oprawę muzyczną zapewnił  radny i jednocześnie rodzic naszych uczniów pan Łukasz Włodarczyk, za co bardzo dziękujemy. Podziękowania również należą się paniom z Rady Rodziców, pracownikom obsługi oraz nauczycielom, którzy zapewnili opiekę nad uczniami.  

                                                                                                    Lilla Herbich


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności