Dziś jest piątek, 09.06.2023, imieniny Felicjana, Pelagii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » BAL KARNAWAŁOWY 2023

BAL KARNAWAŁOWY 2023

bal karnawalowy 1

   20 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej w Dziadowicach odbył się bal karnawałowy dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III. 

   W godzinach popołudniowych do sali ozdobionej różnokolorowymi balonami, przybyli uczniowie przebrani za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć księżniczki, piratów, policjantów, Batmanów, Spider-Manów i wiele innych postaci. Każde z dzieci zaprezentowało swój strój przed społecznością przedszkolną i szkolną. Mali przebierańcy uczestniczyli w różnych konkursach, każdy mógł brać w nich udział i nikt nie został bez słodkiej nagrody. Wszystkim dopisywał humor i bawili się znakomicie, były korowody, kółeczka i tańce w parach. W trakcie zabawy dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

  Na koniec została wybrana najładniej tańcząca para: Maja Wieczyńska i Mikołaj Poturała.

  W czasie balu odbyła się też sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe stroje naszych wychowanków.

  Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Dostarcza im wielu emocji, wrażeń i radości. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku też tak licznie i wesoło będą się bawiły.

Dziećmi opiekowały się panie: Dorota Stefaniak, Zofia Kryszczyńska, Małgorzata Karolak i Renata Binkowska.

 

                                                                                                                     Zofia Kryszczyńska

 

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności