Dziś jest poniedziałek, 10.12.2018, imieniny Danieli, Julii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Zabawa Choinkowa

Zabawa Choinkowa

Zabawa Choinkowa

28.01.2017 r. uczniowie SP w Dziadowicach bawili się na Choince Szkolnej, która odbyła się w Świetlicy Wiejskiej w Dziadowicach. Zgromadzeni widzowie obejrzeli występy swoich pociech. Były to: tańce oraz śpiewy kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Młodych artystów przygotowały panie: Marcelina Włodarczyk, Małgorzata Karolak i Zofia Kryszczyńska. 

Swoimi pięknymi piosenkami umilił zabawę choinkową występ Zespołu Ludowego "Jarzębinki", za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Renata Bińkowska, która złożyła wszystkim obecnym życzenia i zaprosiła do wspólnej zabawy, którą prowadził zespół „Der”.

W czasie trwania zabawy rodzice mogli poczęstować się kawą, herbatą oraz ciastem domowego wypieku. Około 18.00 na salę przybył długo oczekiwany Mikołaj, w rolę którego wcielił się – pan Marcin Taborek, który ze swojego zadania wywiązał się znakomicie. Zatańczył z dziećmi, wręczył paczki ze słodyczami wesoło przy tym rozmawiając i żartując.

O 19.00 zabawa dla dzieci się skończyła, by od 20.00 mogli bawić się rodzice.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, rodzicom dzieci z klasy VI i oddziału przedszkolnego za przygotowanie tegorocznej zabawy choinkowej.

                                                                                                  Lilla Herbich

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności