Dziś jest czwartek, 02.04.2020, imieniny Franciszka, Władysława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Sukcesy w konkursie recytatorskim

Sukcesy w konkursie recytatorskim

Sukcesy w konkursie recytatorskim

Uczniowie klas I –III Szkoły Podstawowej w Dziadowicach w dniu 24 października prezentowali swoje talenty recytatorskie i aktorskie podczas konkursu organizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę publiczną w Malanowie, na którym recytowali wiersze Wandy Chotomskiej. Naszą szkołę reprezentowali : Maria Adamczyk z klasy I w wierszu ,,Kurczę blade”, Paweł Korolczuk z klasy II w wierszu ,,Kapelusz” oraz Amelia Durkiewicz recytując ,,Do babci na pierogi".

W kategorii klas I laureatką została Maria Adamczyk zajmując I miejsce.

Natomiast w kategorii klas II laureatem został także uczeń naszej szkoły Paweł Korolczuk zajmując II miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy wytrwałości w dalszym rozwijaniu swoich talentów.

Marcelina Włodarczyk


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności