Dziś jest środa, 17.10.2018, imieniny Małgorzaty, Ryszarda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » II i III miejsce w powiatowych eliminacjach konkursu plastycznego ,,Zapobiegajmy pożarom”

II i III miejsce w powiatowych eliminacjach konkursu plastycznego ,,Zapobiegajmy pożarom”

II i III miejsce  w powiatowych eliminacjach konkursu plastycznego ,,Zapobiegajmy pożarom”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. ,,Zapobiegajmy pożarom”. Ma on na celu przybliżenie pracy strażaków, podkreślenie znaczenia służby pożarniczej i poszerzanie wiedzy przeciwpożarowej wśród dzieci i młodzieży. Sprzyja również rozwijaniu twórczości plastycznej uczniów. W dniu 4 marca br. rozstrzygnął się powiatowy etap konkursu. Prace dwojga uczniów naszej szkoły zyskały uznanie jury Wiktor Ignasiak zajął II miejsce, a Alan Włodarczyk III w kategorii klas  I-III.

Tym samym ich rysunki zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego konkursu. Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Stefaniak


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności