Dziś jest piątek, 19.10.2018, imieniny Piotra, Pawła
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Ślubowanie klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

Ślubowanie klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

Ślubowanie klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

24 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Dziadowicach odbyło się Ślubowanie klasy pierwszej. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego powitała zaproszonych gości: pana Piotra Cylsa - zastępcę Wójta Gminy Malanów, księdza prefekta Marcina Zaworskiego, panią Bożenę Kołek-zastępcę przewodniczącego Rady Gminy Malanów, panią Jolantę Cajdler - przedstawicielkę Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie, panią Dyrektor Renatę Bińkowską i nauczycieli szkoły, Radę Rodziców oraz rodziców uczniów klasy pierwszej. Następnie powitała pierwszoklasistów, dla których ten dzień był wyjątkowy i bardzo ważny.

Pierwszaki zaprezentowały część artystyczną, podczas której w wykonywanych wierszach i piosenkach zapewniali , że wiedzą jak zachować się w szkole i w drodze do szkoły. Po Akcie Ślubowania przewodnicząca oddziału klasowego w imieniu rodziców poprosiła Panią Dyrektor o pasowanie ich dzieci na uczniów tej szkoły. Przedstawicielka Rady Rodziców wraz z panią Dyrektor wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy. Uczniowie z klasy drugiej również powitali pierwszoklasistów w gronie uczniów naszej szkoły i podarowali im upominki życząc samych sukcesów w nauce. Pierwszaki zobowiązały się być pilnymi w nauce, wzorowymi w zachowaniu oraz godnie reprezentować imię swojej szkoły.

Na koniec zaproszeni goście złożyli uczniom gratulacje i życzyli powodzenia w dalszej edukacji oraz wręczyli słodkie upominki.

Pani Dyrektor Renata Bińkowska podziękowała gościom za przybycie na uroczystość i zaprosiła na wspólny poczęstunek.

Wychowawczyni klasy pierwszej dziękuje rodzicom pierwszoklasistów za pomoc w organizacji ślubowania.

 Zofia Kryszczyńska

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności