Dziś jest niedziela, 08.12.2019, imieniny Marii, Wirginii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

    2 września 2019 r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej w Dziadowicach odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020. Poprzedziła ją msza św. odprawiona przez księdza Marcina Zaworskiego  w kaplicy  w Dziadowicach.  

    Uroczystość w szkole rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, po czym głos zabrała pani dyrektor Renata Bińkowska. Bardzo serdecznie powitała uczniów, rodziców,  nauczycieli oraz gości, którymi byli:  kierownik CUW w Malanowie - pani Katarzyna Gorgolewska- Ekiert  i ksiądz prefekt - Marcin Zaworski. Pani dyrektor  w swym wystąpieniu  życzyła uczniom wielu sukcesów w różnych dziedzinach życia szkolnego, a przede wszystkim powitała dzieci, które po raz pierwszy pojawiły się w szkole. Następnie  przedstawiła uczniom   wychowawców, po czym nastąpiło rozejście się do klas na pierwsze  spotkanie.

      Rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniom życzymy wielu wspaniałych sukcesów, zadowolenia ze zdobywanej wiedzy, uporu w pokonywaniu przeszkód oraz uśmiechu na co dzień.

Ewa Pękacz

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności