Dziś jest piątek, 03.04.2020, imieniny Ryszarda, Antoniego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Dziadowicach

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Dziadowicach

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Dziadowicach

W środę 30 października 2019r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny. Najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przysięgi przez pierwszoklasistów. Przyrzeczenie złożone na sztandar oficjalnie zakończyło okres próby i przypieczętowało przynależność uczniów klasy pierwszej do naszej szkoły. Na pamiątkę tego doniosłego wydarzenia dzieci otrzymały upominki od klasy II, Rady Rodziców i zaproszonych gości  Jestem przekonana, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów. Życzę Wam sukcesów w dalszej nauce!

                                                             Wychowawczyni klasy pierwszej

                                                                     Małgorzata Karolak                               

Zapraszamy do GALERII                 


Pozostałe aktualności