Dziś jest czwartek, 02.04.2020, imieniny Franciszka, Władysława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Mikołajki w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

Mikołajki w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

Mikołajki w Szkole Podstawowej w Dziadowicach

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole. Na kilka dni przed przybyciem  Mikołaja uczniowie nasze szkoły przystąpili do dekoracji holu na przyjęcie tego niezwykłego gościa.  6 grudnia od samego rana wszystkie dzieci klas 0 - III z niecierpliwością spoglądały w okna wypatrując czy już przyjechał. Tego dnia każdy, kto mógł, ubrał mikołajową czapkę lub coś czerwonego na cześć Świętego Mikołaja. Jak co roku, także i tym razem, nasza cierpliwość została nagrodzona. Święty Mikołaj przybył do nas osobiście. Przyniósł ze sobą cały worek prezentów co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo przyjaznej atmosferze  i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

                                                                                                               Małgorzata Karolak

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ

 


Pozostałe aktualności