Dziś jest poniedziałek, 10.12.2018, imieniny Danieli, Julii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Kochanym Babciom i Dziadkom

Kochanym Babciom i Dziadkom

Kochanym Babciom i Dziadkom

Dzień Babci i Dziadka jest dniem niezwykłym oraz okazją do zacieśnienia więzi, nauki szacunku do starszych, miłości i wdzięczności. W związku z tym świętem w dniu 26 stycznia w Szkole Podstawowej w Dziadowicach gościliśmy najbliższe dla dziecka zaraz po rodzicach osoby, jakimi są Babcia i Dziadek. Na wstępie zebranych gości serdecznie przywitała dyrektor szkoły pani Renata Bińkowska dziękując za przybycie i składając wszystkim najlepsze życzenia. Następnie dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały przygotowany montaż słowno - muzyczny i taneczny. Poprzez wiersze i piosenki mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały również dziewczyny z kółka tanecznego przygotowane pod okiem pani Zofii Kryszczyńskiej. Następnie dzieci złożyły życzenia i obdarowały swoich ukochanych dziadków przygotowanymi upominkami.

Po części artystycznej pani dyrektor zaprosiła gości na słodki poczęstunek, który był okazją do wspólnych rozmów i wspomnień. Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas O-III Małgorzata Karolak, Zofia Kryszczyńska, Dorota Stefaniak, Marcelina Włodarczyk.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie oraz życzymy dużo zdrowia i samych pogodnych dni. Serdecznie dziękujemy również Rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości.

 Marcelina Włodarczyk, Małgorzata Karolak

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności