Dziś jest wtorek, 17.09.2019, imieniny Franciszka, Hildegardy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » KARNAWAŁ 2019

KARNAWAŁ 2019

KARNAWAŁ  2019

   Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Przekazując ją młodemu pokoleniu w Szkole Podstawowej w Dziadowicach co roku odbywa się bal karnawałowy.

   27 lutego 2019 r. dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-IV był niezwykłym dniem, na który czekały z niecierpliwością. W godzinach popołudniowych do sali ozdobionej różnokolorowymi balonami i serpentyną przyszły dzieci, które przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć księżniczki, piratów, policjantów, Batmana, Spider-Mana i inne nietypowe stroje. Mali przebierańcy świetnie się bawili i uczestniczyli w różnych konkursach. Dla najlepszych były nagrody, a dla pozostałych cukierki. Wszyscy mogli brać udział w konkursach i nikt nie został bez nagrody. W trakcie zabawy otrzymały poczęstunek w postaci pączków. Na koniec została wybrana najładniej tańcząca para. Królową i królem balu została Wiktoria Włodarczyk i Jan Włodarczyk z klasy II.

   Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też tak licznie i wesoło będą się bawiły.

 

Dziećmi opiekowały się panie: Zofia Kryszczyńska, Marcelina Włodarczyk, Dorota Stefaniak.

 

                                                                                                                              Zofia Kryszczyńska

Zapraszamy do : GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności