Dziś jest wtorek, 26.03.2019, imieniny Emanuela, Larysy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » KARNAWAŁ 2018

KARNAWAŁ 2018

KARNAWAŁ 2018

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Przekazując ją młodemu pokoleniu w  Szkole Podstawowej w Dziadowicach co roku odbywa się bal karnawałowy.

6 luty 2018r. dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III był niezwykłym dniem, na który czekały z niecierpliwością.W godzinach popołudniowych do sali ozdobionej różnokolorowymi balonami  i serpentyną przyszły dzieci, które przebrane były  za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć księżniczki, czarownice, piratów, policjantów, Batmana, Spider-Mana itp. Mali przebierańcy świetnie się bawili i uczestniczyli w różnych konkursach. Dla najlepszych były nagrody w postaci słodyczy. Wszyscy mogli brać udział w konkursach i nikt nie został bez nagrody. W trakcie zabawy  otrzymały poczęstunek w postaci pączków, które ufundowała Rada Rodziców. Na koniec zabawy została wybrana najładniej tańcząca para. Królową i królem balu została Wiktoria Włodarczyk i Jan Włodarczyk z klasy I.

Bal karnawałowy  jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będą się tak wesoło bawiły.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu zabawy i Radzie Rodziców za pyszne pączki.

Dziećmi opiekowały się panie: Zofia Kryszczyńska, Marcelina Włodarczyk, Dorota Stefaniak.

 

                                                                                                                               Zofia Kryszczyńska

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności