Dziś jest sobota, 19.10.2019, imieniny Piotra, Pawła
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień  Dziecka

W piątek 31 maja w Szkole Podstawowej w Dziadowicach obchodziliśmy szczególnie wyczekiwany przez uczniów dzień, jakim jest  Ich święto - Dzień Dziecka. Na początku wszyscy zebrali się na wspólnym apelu, podczas którego pani dyrektor Renata Bińkowska, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia. Jak co roku był to dzień pełen sportu. Wszyscy uczniowie oraz przedszkolaki brali udział w zorganizowanych przez nauczycieli konkurencjach sportowych. W tym dniu gościliśmy również strażaków z OSP w Malanowie, którzy zaprezentowali w specjalnym pokazie jak wygląda akcja ratownicza po wypadku. Strażacy pokazali, jak z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu wyciągają ze zniszczonego samochodu ofiary wypadku. Uczniowie  mieli również możliwość zobaczyć sposób cięcia samochodu specjalistycznym sprzętem, wybijania szyb oraz wydobywania poszkodowanego z samochodu.

W przygotowanie strony kulinarnej tego święta włączyli się jak zawsze rodzice naszych uczniów.

 Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Dziadowicach, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców wszystkim naszym Uczniom składają najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich marzeń, wielu powodów do uśmiechu i radości oraz rozwijania swoich talentów i pasji.

Marcelina Włodarczyk


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności