Dziś jest piątek, 03.04.2020, imieniny Ryszarda, Antoniego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Najserdeczniejsze życzenia Drogim Babciom i Kochanym Dziadkom uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Dziadowicach złożyli 23 stycznia w Świetlicy Wiejskiej.

Spotkanie otworzyła dyrektor szkoły pani Renata Bińkowska serdecznie witając przybyłych gości oraz składając wszystkim najlepsze życzenia. Następnie dzieci w wyjątkowej atmosferze z wielkim zaangażowaniem prezentowały przygotowane występy wokalne, recytatorskie i taneczne. Ukochanym Babciom i Dziadkom dziękowały za cierpliwość, opiekę, miłość i czas jaki im poświęcają. Występy wnuków zostały nagrodzone gromkimi brawami przez zgromadzoną publiczność. Następnie dzieci złożyły życzenia i obdarowały swoich ukochanych dziadków przygotowanymi upominkami. Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek i wspólną zabawę.

Szczęśliwe twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z wnukami.

Wychowawcy klas I-III oraz oddziału przedszkolnego serdecznie dziękują Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację uroczystości.

Dziękujemy również wszystkim Babciom i Dziadkom za ich dobroć, ciepło oraz miłość i jeszcze raz życzymy dużo zdrowia oraz wszystkiego co w życiu najpiękniejsze.

Marcelina Włodarczyk

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności