Dziś jest piątek, 19.10.2018, imieniny Piotra, Pawła
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Barwny korowód przebierańców gościł w naszej szkole

Barwny korowód przebierańców gościł w naszej szkole

Barwny korowód przebierańców gościł w naszej szkole

,,Hej zapusty, zapusty! Idą przebierańcy, będą śpiewać, tańczyć..”

28 lutego zakończył się karnawał, a w SP w Dziadowicach zakończył się on hucznie! Dzień ten obfitował w różne atrakcje. Zgodnie z tradycją do naszej szkoły zawitały „Misie” – czyli przebrani przebrani mieszkańcy Dziadowic. Zobaczyć było można tytułowego Misia, postać na Kozie, Plebana, Policjanta oraz Babę. Przygrywał im mini zespół wyposażony akordeon i saksofon. Po zajęciach lekcyjnych samorząd uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów dyskotekę wraz z małym poczęstunkiem.

Anna Węs


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności