Dziś jest czwartek, 02.04.2020, imieniny Franciszka, Władysława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

19 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej w Dziadowicach odbył się bal karnawałowy. Dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III był to niezwykły dzień, na który czekały z niecierpliwością. W godzinach popołudniowych do sali ozdobionej różnokolorowymi balonami i serpentyną, przybyli uczniowie przebrani za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć księżniczki, piratów, policjantów, Batmanów, Spider-Manów i wiele innych postaci. Mali przebierańcy uczestniczyli w różnych konkursach, każdy mógł brać w nich udział i nikt nie został bez nagrody. Wszystkim dopisywał humor i bawili się znakomicie, były korowody, kółeczka i tańce w parach. W trakcie zabawy dzieci otrzymały poczęstunek w postaci pączków.

Na koniec została wybrana najładniej tańcząca para. Zostały nimi dziewczynki z klasy II Pietrzak Nadia i Paruszewska Lena.

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Dostarcza im wielu emocji, wrażeń i radości. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku też tak licznie i wesoło będą się bawiły.

 

Dziećmi opiekowały się panie: Dorota Stefaniak, Zofia Kryszczyńska i Marcelina Włodarczyk.

 

                                                                                                                        Zofia Kryszczyńska

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ

 


Pozostałe aktualności